تعمیرات تخصصی اپل
خیابان بزرگمهر، نرسیده به میدان احمداباد، نبش خیابان مفتح
468 98 98 0913

مرکز ما جزء مراکز معتبر و حرفه ایی در زمینه تعمیرات موبایل اپل در سطح اصفهان است، که تعمیرات با جدیدترین و بروزترین دستگاه ها انجام می شود، مرکز ما (هلوفون) متخصص در زمینه تعمیرات موبایل اپل در اصفهان می باشد و سالیان زیادی است که به صورت تخصصی و با قطعات اورجینال(اصلی شرکتی) و با استفاده از پیشرفته ترین ابزار های تعمیرات اماده خدمت رسانی می باشد. مرکز تعمیراتی ما قادر به حل کلیه مشکلات به وجود آمده در آیفون شما می باشد. هِلوفون یک مرکز حرفه ایی در تعمیر گوشی اپل شما میباشد.

تعمیرات موبایل اپل اصفهان

تعمیرات موبایل اپل اصفهان در مرکز ما با جدیدترین روش های تعمیری انجام می شود، که تمامی مدل های گوشی آیفون و تبلت اپل(آیپد) با دستگاه های جدید و بروز تعمیر و ترمیم می شوند، که تمامی این تعمیرات انجام شده توسط ما گارانتی دارد، که خیال شما را از بابت کیفیت تعمیرات راحت می کند، همچنین  تمامی قطعات سخت افزاری و جانبی برند اپل موجود میباشد و تعویض می شود. تعمیرات موبایل اصفهان

تعمیرات موبایل آیفون در اصفهان، در مرکز ما با بهترین کیفیت ممکن انجام می شود. با hello phone راحت تر از همیشه تعمیر کنید، و تا چندین سال از گوشی خود استفاده کنید.
هلوفون یاور شما در تعمیرات گوشی موبایل و تبلت اپل شما است، که تمامی قطعات تعویض شده و موجود در انبار هِلوفون اورجینال شرکت اپل هستند، تا تعمیراتی طلایی دریافت کنید.

هِلو فون(Hello phone) متخصص در تعمیر آیفون شما
مرکز ما (هِلو فون) متخصص در زمینه تعمیرات موبایل اپل در اصفهان می باشد و سالیان زیادی است که به صورت تخصصی اماده خدمت رسانی می باشد. مرکز تعمیراتی ما قادر به حل کلیه مشکلات به وجود آمده در گوشی اپل شما می باشد. هِلو فون یک مرکز حرفه ایی در تعمیر گوشی اپل شما میباشد.

یکی از اصلی ترین خدماتی که در زمینه تعمیرات موبایل ایفون در هِلو فون (Hello phone) ارائه می‌شود تعویض تاچ و ال سی دی گوشی های برند اپل است که قطعات مورد استفاده در تعمیر کاملا اصلی میباشد که ما توصیه می‌شود در این زمینه توجه بسیار داشته باشید چون السیدی گوشی ها دارای انواع کیفیت های تصویری میباشد.

 

خدمات تخصصی ایفون

تعمیرات تخصصی اپل در اصفهان

تعمیرات موبایل اپل در اصفهان به طوری است، که تعمیرات تمامی مدل های گوشی و آیپد ها با دستگاه های حرفه ای، و قطعات اورجینال و ساخت شرکت اپل انجام میگیرد، که به راحتی پس از تعمیرات گوشی شما مانند روز اول کار خواهد کرد، زیرا که تمامی قطعات اورجینال بوده همچنین شایان ذکر است، که تمامی خدمات و تعمیرات ما دارای گارانتی است، زیرا که ما از کیفیت تعمیرات خود اطمینان کافی را داریم، و این اطمینان را به شما خواهیم داد، که هِلو فون بهترین تعمیرات را برای شما انجام داده است.

تعمیرات ایفون

تعویض تاچ و ال سی دی اپل اصفهان

حتما می دانید که تاچ و ال سی دی گوشی های هوشمند، مهم ترین قسمت و اجزای آن ها هستند؛ اما گاهی اوقات گوشی های هوشمند به علت های گوناگون ضربه می خورد یا روی زمین می افتد. در این گونه مواقع، احتمال شکسته شدن تاچ یا آسیب دیدن ال سی دی وجود دارد؛ اما تشخیص آسیب دیدن تاچ یا ال سی دی گوشی های اپل مقداری تخصصی می باشد و شاید افرادی که حرفه کافی ندارند، متوجه این موضوع نشوند. به طور کلی در هنگام آسیب دیدن و زمین خوردن گوشی های هوشمند، ممکن است سه اتفاق برای گوشی بیفتد. اولین و ساده ترین اتفاق زمانی است که تنها گلس گوشی آسیب ببیند. در این مواقع، می توان با تعویض گلس، مشکل مربوط به گوشی هوشمند را برطرف کرد و در بدترین اتفاق، شکستن و آسیب دیدن ال سی دی گوشی اپل است که در این حالت راهی جزء عوض کردن ال سی دی و تعمیر آن وجود نخواهد داشت.
از آنجایی که هزینه تعویض تاچ و یا ال سی دی، متفاوت می باشد و طبیعتاً برای تعویض ال سی دی باید هزینه بیشتری پرداخت شود. بهتر است که گوشی هوشمند خود را به دست کسانی بسپارید که به راحتی تشخیص دهند که ال سی دی گوشی شما آسیب دیده است یا خیر! ما در تعمیرات تخصصی آیفون با قطعات کاملا اصلی و با تجربه بالا، به راحتی تشخیص می دهیم که گوشی هوشمند آسیب دیده، تاچ یا ال سی دی سالمی دارد یا نیاز به تعویض دارد. برای تعویض ال سی دی موبایل خود با قطعات اصلی و در کمترین زمان ممکن انجام میدهیم.

برخی از خدمات تعمیر موبایل ایفون

تعویض باتری اپل با گارانتی معتبر یکساله

تعمیرات موبایل اپل در اصفهان، همچنین تعویض باتری اپل در اصفهان نیز توسط تیم هلو فون انجام می شود، که باتری که بخش مهمی از گوشی و تبلت شما است، در صورت خرابی توسط تیم ما (هِلو فون) با باتری اورجینال آیفون در اصفهان تعویض می شود، باتری های موجود در مرکز ما با گارانتیه یکساله و همراه با گارانتیه تورم(بادکردن باتری) می باشند تا شما بتوانید، مانند گذشته از آن استفاده کنید.

صفحات پربازدید:
تعویض باتری اپل اصفهان

59 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

Call Now Buttonبرای تماس کلیک کنید..