تعویض باتری گوشی موبایل - تعویض باتری موبایل

تعویض باتری گوشی اصفهان

همواره عوامل بسیاری در خراب شدن باتری گوشی نقش دارد که اطلاع داشتن در مورد علل و چگونگی خراب شدن و تعویض باتری گوشی موبایل این باتری ها روی گوشی های مختلف در مدل ها و مارک های مختلف برای هر فردی که از گوشی موبایل هوشمند استفاده می کند لازم است. در این مقاله قصد داریم به شما کمک کنیم بدانید که باتری موبایل شما واقعا خراب شده و نیاز به تعویض باتری دارد یا خیر؟ یا اینکه باید باتری کالیبره شود. ما در تعمیرات موبایل خود از باتری های اورجینال و با یکسال گارانتی شارژدهی و بادکردن باتری تعویض میکنیم. همراه ما باشید تا دقیق تر به بررسی علل این مشکل رایج بپردازیم.

09132063697

عناوین اصلی مقاله :

تشخیص زمان تعویض باتری موبایل
تعویض باتری موبایل سامسونگ
تعویض باتری موبایل اپل
تعویض باتری موبایل هواوی
تعویض باتری موبایل شیائومی
آشنایی با باتری های تقویتی
اقدامات بعد از تعویض باتری گوشی موبایل
هزینه تعویض باتری گوشی موبایل

تمام گوشی های موبایل از باتری های مدل لیتیوم و پلیمر استفاده می‌کند. تمام باتری های استفاده شده در این مدل از گوشی های موبایل دارای مدت زمان مشخص و محدود برای استفاده از باتری خود می باشد. جدا اینکه کیفیت مدل گوشی شما چه برندی است اما باز در مدت زمان خود نیاز به تعویض باتری خواهد داشت.
شرایط نگهداری از گوشی و استفاده از آن، چگونگی شارژ درست باتری موبایل و روش های بهبود و افزایش عمر باتری های گوشی موبایل همگی نکاتی است که باید در استفاده از گوشی های هوشمند به خاطر بسپارید.
مدل های متنوع باتری برای گوشی موبایل در بازار وجود دارد که برخی اصل و فابریک شرکتی بوده و برخی صرفا مارک های نا معتبر می باشد. لذا تعویض به موقع باتری گوشی موبایل بدون اطلاع و شناخت یکی از اشتباهات رایجی است که کاربران گوشی های هوشمند خودسرانه و بدون اطلاعات کافی و صرفا با نظرات غیر کارشناسی اقدام به تعویض باتری گوشی موبایل خود می‌کنند.

تعویض باتری موبایل اصفهان

باتری های گوشی موبایل را میتوان جز قطعات مهم در تلفن همراه دانست، در نتیجه باید که با قطعات اصلی و با گارانتی تعویض گردد.
مرکز تعمیرات موبایل اصفهان ما با استفاده از تعمیرکاران ماهر و حرفه همراه با قطعات اصلی و اورجینال اماده خدمت رسانی به شما عزیزان برای تعویض باتری گوشی موبایل اپل ، سامسونگ ، هواوی و شیائومی میباشد.

تشخیص زمان تعویض باتری موبایل

یکی از مشکلات نادیده گرفته شده که خیلی از افراد اطلاع ندارند تعویض به موقع باتری گوشی موبایل می باشد. خرابی باتری گوشی موبایل یکی از مهمترین عوامل حفظ کیفیت کارکرد گوشی و جلوگیری از خرابی دیگر قطعات گوشی می باشد.
با توجه به ساختار لیتیومی باتری ها، هر نوع تاخیر در تعویض باتری فقط از عمر گوشی موبایل و سرعت عملکرد آن کم نمی‌کند چرا که به مرور بعدا با مشکلاتی مانند خراب شدن هارد گوشی، فلت گوشی، رم گوشی و دیگر قطعات موبایل خواهد شد. بنابرین تعمیر این بخش ها هزینه ای به مراتب بالایی نسبت به قیمت ارزان باتری خواهد داشت.
مشکلاتی مانند جریان ناپایدار ولتاژ برق، خراب شدن شارژر یا درست شارژ نکردن توسط صاحب گوشی موبایل ، ضربه خوردن ، نفوذ آب و غیره در خراب شدن باتری گوشی موبایل نقش بسیاری دارد. در ادامه همراه ما باشید تا بررسی علل وریشه یابی تعویض گوشی های مختلف موبایل بپردازیم.

بیشتر بخوانید: تعویض ال سی دی گوشی اصفهان

تعویض باتری موبایل سامسونگ

تعویض باتری اصلی موبایل - تعویض باتری اورجینال موبایل سامسونگ

تمام گوشی های برند سامسونگ مانند دیگر برندها همگی از باتری هایی با جنس لیتیوم یونی و پلیمری استفاده می کنند و بسته به کیفیت و نوع گوشی در زمان مشخصی باید تعویض شود. تعویض باتری برای بسیاری از مدل های هوشمند گوشی سامسونگ باید توسط یک تعمیر کار متخصص انجام شود. تا از خرابی دیگر قطعات گوشی جلوگیری شود.
عمر مفید باتری های لیتیومی بین 1 تا 2 سال می باشد. که با کمی ترفند در نگهداری می توان مقداری این زمان را افزایش داد ولی عملا بیشتر از این کارآیی خود را از دست داده و خراب خواهد شد.
تعویض باتری گوشی های موبایل سامسونگ اگر از مدل پلمپ باشد باید توسط یک تعمیرات موبایل متخصص انجام شود و اگر جداشدنی است می توانید با شناحت باتری های با کیفیت روی گوشی خود تعویض کنید.
مرکز تعمیراتی ما ارایه دهنده خدمات تعویض باتری گوشی سامسونگ با باتری های با کیفیت بالا و اصلی شرکتی با ضمانت یکساله تعویض باتری گوشی موبایل اصفهان می باشد. بسیاری از مراکز نامعتبر گوشی با باتری هایی با کیفیت پایین و نامناسب بدون گارانتی استفاده می‌کنند و خطراتی مانند آتش سوزی، انفجار یا داغ شدن در انتظار گوشی شما خواهد بود.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل سامسونگ اصفهان

تعویض باتری موبایل اپل

تعویض باتری اصلی ایفون - تعویض باتری اصلی گوشی موبایل

گوشی های مدل آیفون و آی پد هم مانند گوشی های دیگر از باتری های لیتیومی استفاده می‌کنند. لذا بعد از مدت زمان عمر مفید خود نیازبه تعویض باتری خواهد داشت. اما جدیدا تفاوت خاصی توسط شرکت ارایه دهنده سرویس اعمال شده است که حتما تعویض باتری باید توسط تعمیرات موبایل معتبر انجام بگیرد. لذا برای تعویض باتری موبایل اپل برای مدل های آیفونXr، آیفون ۱۰ اس و آیفون ۱۰ اس مکس الزام است از تعمیرات مجاز و متخصص استفاده کنید.
از کجا بفهمیم باتری گوشی موبایل اپل نیاز به تعویض دارد؟
در گوشی های اپل برای اطلاع از زمان تعویض باتری می توانید به روش زیر عمل کنید :
وارد تنظیمات بخش Battery شوید سپس از صفحه باز شده با عنوان Battery Healt گزینه Maximum Capacity می توانید به این اطلاعات باتری خود بیشتر بدانید.
عمدتا تعویض باتری برای گوشی موبایل اپل در زمانی که شارژ باتری زیر 20 درصد است انجام می شود پس قبل از تحویل به مرکز تعمیرات موبایل ما شارژ گوشی شما زیر 20 درصد باشد. مدت زمان تعویض باتری گوشی اپل زیر یک ساعت می باشد.

تعویض باتری موبایل هواوی

تعویض باتری موبایل در اصفهان - تعویض باتری گوشی موبایل اصفهان

گوشی های هواوی یکی از پر استفاده ترین گوشی های موبایل می باشد که بیشترین مراجعات برای تعویض باتری را دارد. این گوشی ها با توجه به مدل های مختلف و تنوع بالای باتری های یدکی همواره یکی از متنوع ترین کارهای تعویض باتری گوشی موبایل می باشد.
اگر قصد دارید گوشی مدل هواوی خود در هر مدل که است برای تعویض باتری به تعمیرات موبایل تحویل دهید پیشنهاد می کنیم بررسی کنید اگر علل زیر روی گوشی شما اتفاق می افتد بدانید زمان تعویض آن رسیده است.
علل زیر نشان دهنده زمان خرابی باتری و تعویض باتری گوشی موبایل هواوی می باشد :
شارژ کاذب، عدم شارژ شدن گوشی، علامت تعجب روی باتری و داغ شدن آن، شارژ بدون نشان دادن علامت شارژ، دیر شارژ شدن، گوشی باتری را زود خالی می کند.
با توجه به اینکه تعویض باتری گوشی های هوای در مدل های مختلف به سادگی توسط خود شما هم قابل انجام است ولی این نکته را بدانید در صورتی که باتری گوشی شما توسط یک مرکز تعمیرات موبایل متخصص انجام نشود به مرور باعث خرابی و از کار افتادن گوشی موبایل مدل هواوی شما خواهد شد. نکته ای که خیلی ها از آن اطلاع ندارند و خودسر اقدام به تعویض باتری می‌کنند.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل هواوی اصفهان

تعویض باتری موبایل شیائومی

تعویض باتری با کیفیت بالا گوشی - تعویض باتری اصلی شیائومی

گوشی شیائومی (Xiaomi) کمی سخت تر از دیگر گوشی های موبایل می باشد. چرا که عدم استفاده از باتری مناسب شرکتی می تواند بعدا باعث از کار افتادن بخش های دیگر گوشی و خرابی آن شود. برای همین پیشنهاد می شود برای تعویض باتری موبایل شیائومی از مرکز تعمیرات موبایل متخصص در این زمینه بهره ببرید.
اما چه زمانی بفهمیم زمان تعویض باتری موبایل شیائومی رسیده است؟ در صورتی که به هر علل زیر در کار با گوشی خود مواجه شدید بدانید عمر مفیدی باتری گوشی شما به سر آمده و باید تعویض شود.
چشمک زدن گوشی در مواقع زیاد، خالی شدن سریع شارژ باتری، خاموش شدن ناگهانی گوشی، روشن نشدن و سیاه شدن صفحه گوشی، داغ شدن بیش از اندازه و کاهش کارآیی و سرعت گوشی موبایل شیائومی از علل مشخص برای تعویض باتری می باشد.
تمام خدمات تعویض باتری موبایل شیائومی با ضمانت 7 روزه توسط مرکز تعمیرات موبایل ما در کمتر از یک ساعت برای شما با استفاده از باتری اورجینال شرکتی قابل انجام می باشد. با توجه به وجود نسخه های کپی باتری گوشی شیائومی حتما از مراکز مجاز و معتبر برای تعویض باتری اقدام کنید.

آشنایی با باتری های تقویتی

با توجه به اینکه عمر باتری های گوشی موبایل کمتر است ما در مرکز تعمیرات موبایل برای بهبود کیفیت و کارآیی بالای باتری های گوشی موبایل از باتری های تقویت شده در برند های مختلف برای تعویض باتری گوشی موبایل استفاده می کنیم.
عمدتا مارک های موجود در زمینه باتری های تقویتی برای گوشی موبایل آیفون و سامسونگ، برند های مارک و کوفنگ از شرکت ال جی می باشد که سعی می کند در آینده در تولید باتری های تقویت شده برای سایر مدل های گوشی تلاش نماید.
با توجه به تقلب گسترده در بازار ایران و واردات باتری مشابه اصل، ما در تعمیرگاه موبایل اصفهان خود با تهیه باتری های تقویت شده که تفاوت چندانی با باتری های اصل گوشی موبایل ندارد اقدام به تعویض باتری گوشی موبایل با هزینه کمتر نسبت به شرکتی می کنیم.
باتری های تقویت شده از عمر بالا و قدرت شارژ بیشتری برخوردار هستند. انرژی الکتریکی در حدود 280 کیلو وات باتری های تقویت شده در مقایسه با قدرت باتری های 150 کیلو وات گوشی های شرکتی تفاوت بالایی را نشان می دهد.
بر خلاف نظرات افراد مختلف باتری های تقویت شده هیچ آسیبی به گوشی موبایل وارد نمی کند. لذا در مرکز تعمیرات موبایل برای تعویض باتری گوشی موبایل شما از خدمات گارانتی 7 روز تست استفاده می کنیم تا نسبت به امن بودن و کارکرد درست آنها اطمینان حاصل کنید.
در حال حاظر باتری های موبایل مدل آیفون، باتری موبایل سامسونگ، باتری گوشی موبایل شیائومی، باتری گوشی موبایل هواوی و باتری گوشی موبایل ال جی برای انجام خدمات تعویض باتری موبایل در مرکز تعمیرات موبایل ما انجام می شود.

اقدامات بعد از تعویض باتری گوشی موبایل

وقتی باتری گوشی موبایل تعویض می شود در عملکرد و سرعت گوشی تاثیر بالایی دارد. برای دوام و استفاده درست از باتری موبایل باید بر اساس اصول صحیح گوشی موبایل شارژ و استفاده شود.
برای شارژ اصولی بعد از تعویض باتری موبایل گوشی را در حالت خاموش به برق متصل کنید تا شارژ آن انجام شود.
برای گوشی های هوشمند سعی کنید گوشی به شارژ صد در صد نرسد.
در صورتی که گوشی به حداکثر شارژ رسید از شارژ خارج کنید. اجازه ندهید اتصال شارژ بیشتر جریان داشته باشد. هر چند در برخی از گوشی های موبایل مانند مدل عمل شارژ هوشمند بوده و بعد از رسیدن به سقف مجاز اتوماتیک جریان ورودی از شارژر قطع می شود. اگر گوشی شما این امکانات را ندارد می توانید با استفاده از محافظ باتری هومو به سادگی این مشکل را برطرف کنید.
زمانی که شارژ موبایل به 10 یا 20 درصد رسید آن را به شارژ وصل کنید. در برخی گوشی ها این زمان 15 دقیقه هم می باشد که بصورت هوشمند توسط برنامه گوشی پیغام هشدار داده خواهد شد.
هنگان اتصال شارژ مراقب باشید پین و زبانه های ورود سر شارژر با فشار یا کج یا نادرست متصل نشود.
از منابع برقی درست استفاده کنید. برای جریان ولتاژ صحیح برق پیشنهاد می شود به جای استفاده از برق مستقیم از محافظ برق استفاده شود یا اینکه پاور بانک را برای شارژ موبایل مورد استفاده قرار دهید.
در صورتی که تعویض باتری گوشی توسط افراد متخصص به درستی تعویض نشود ممکن است باعث ایجاد مشکلات در دیگر قطعات شود. لذا در سپردن گوشی خود برای تعویض باتری حتما از مراکر معتبر تعمیرگاهی استفاده کنید.
حتما قبل از ارسال گوشی به تعمیرگاه از متخصص بودن و اطمینان کافی به عملکرد افراد آن مجموعه اطمینان حاصل کنید. برای مشکلات کمتر گوشی خود را به هر تعمیرات گوشی موبایل نسپارید.
کارشناسان تعمیرگاه ما آماده انجام خدمات تخصصی تعویض باتری موبایل شما بر اساس استاندارد و اصول صحیح آن می باشند. عمدتا مدت زمان تعویض باتری گوشی موبایل کمتر از 1 ساعت بسته به نوع گوشی زمان می برد.

بیشتر بخوانید: تعمیر گوشی موبایل آب خورده + 4مرحله تضمینی

مزایای تعویض باتری برای گوشی موبایل در تعمیرگاه ما

با توجه به بالا رفتن قیمت گوشی های موبایل در بازار و قوانین سخت مالیات بر واردات گوشی موبایل به کشور، عمده مشکلات مشتریان،قیمت بالای خود گوشی های موبایل می باشد. هزینه ها و قیمت های آنچنان بالاست که خیلی ها از توان خرید گوشی جدید در صورت خرابی گوشی بر نمی آیند. بنابرین باید به فکر تعمیر گوشی موبایل خود باشند.
در مرکز تعمیرات موبایل ما به کیفیت خدمات خود ارزش بالایی می دهیم و حواس ما به جیب مشتریان و توان مالی آنها در هر بودجه ای مناسب می باشد. لذا از مزیت های خوب مرکز تعمیرات موبایل می توان به موارد زیر اشاره کرد :
1. استفاده از باتری های شرکتی اورجینال و اصل با گارانتی معتبر شرکتی 1 ساله
2. یکسال گارانتی شارژدهی و باد کردن باتری گوشی موبایل
3. بررسی دقیق سوکت شارژ برای بهبود کارآیی
4. تست و آزمایش سلامت باتری با دستگاه های سنجش پیشرفته
5. قابلیت حفظ داده های شخصی
6. بررسی و تست کارشناسی آی سی شارژ موبایل
7. قیمت پایین و هزینه کمتر نسبت به دیگر مراکز تعمیرگاهی از بابت دستمزد تعمیرات گوشی موبایل

هزینه تعویض باتری گوشی موبایل

قیمت باتری های اصل و شرکتی کمی گرانتر از مدل های تقلبی می باشد اما مزیت های بالایی در استفاده از آن در گوشی دارد که در بالا اشاره شد. همچنین قینت باتری های تقویتی و معمولی هم متفاوت میباشد، همچنین شما عزیزان اپر قصد تعویض باتری موبایل را دارید ما پیشنهاد میکنیم که حتما از باتری ها یبا کیفیت استفاده کنید. هزینه خرید باتری روی هزینه تعویض باتری موبایل شما روی دستمزد حساب خواهد شد. که شامل شدن مزایای خدمات انجام شده با گارانتی معتبر توسط مرکز هلوفون روی گوشی می باشد. (همچینین استفاده از گارانتی باتری بصورت رایگان باتری برای شما تعویض میگردد.

نتیجه گیری

باتری موبایل از قطعات مهم در هر گوشی موبایلی به حساب می آید به صورتی که جنس باتری موبایل استفاده شده در تعویض باید مرغوب و باکیفیت بالا باشد، همچنین مرکز تعمیرات موبایل هم باید معتبر باشد و گارانتی معتبر هم برای باتری های خود در نظر بگیرد، مرکز تعمیرات موبایل ما همچینین سعی در جلب رضایت مشتری دارد و از مراکز معتبر در زمینه تعمیرات موبایل میباشد همچنین تعویض باتری تمامی مدل های گوشی موبایل را با یکسال گارانتی شارژدهی و بادکردن باتری انجام میدهد، دفتر مرکزی ما در استان اصفهان می باشد ، همچنین شما عزیزان شهرستانی میتوانید هم به صورت حضوری و هم بصورت غیر حضوری با پیک گوشی موبایل را ارسال کنید و همچنین عزیزانی که خارج از استان اصفهان میباشند میتوانند بصورت ارسال با پست و یا تیپاکس گوشی موبایل خود را ارسال کنند.

شماره تماس جهت درخواست و مشاور تعمیرات موبایل

09132063697 شیروانی

تعویض باتری موبایل چقدر زمان نیاز دارد؟

تعویض باتری اورجینال حدودا یکساعت زمان نیاز دارد همچنین شما میتوانید برای درخواست تعویض باتری اورجینال با شماره 09132063697 تماس بگیرید.

چگونه به مرکز تعمیرات موبایل شما اعتماد کنم؟

مرکز تعمیرات موبایل ما دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن، تجارت میباشد و همچنین با سابقه چند ساله در زمینه تعمیرات موبایل همواره در پی رضایت شما مشتریان عزیز میباشد، همچنین میتوانید در بخش نظرات سطح تعمیرات ما را چک کنید. برای درخواست تعویض باتری با یکسال گارانتی بی قید و شرط به صفحه تعویض باتری موبایل اصفهان مراجعه کنید.

Our Score

Recent search terms:

20 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
برای تماس کلیک کنید..