تعویض تاچ ال سی دی گوشی اصفهان

تعویض تاچ ال سی دی گوشی موبایل

یکی از حساس ترین قطعاتی که در تلفن‌های همراه امروزی وجود دارد تاچ ال سی دی می باشد که به دلیل حساسیت بالا در معرض اسیب پذیری بالایی هم قرار میگیرد، اگر بخواهیم به صورت آماری به این موضوع بپردازیم می‌توان گفت که در حال حاضر بیشترین ورودی تعمیری به تعمیرات موبایل ما تعویض تاچ ال سی دی گوشی موبایل است که این مشکل در اثر ضربه دیدن گوشی فشار و یا در آب افتادن گوشی به وجود می آید. تاچ و ال سی دی در هر مدل موبایلی جزء قطعات اصلی و مهم به حساب می‌آید که باید از آن به خوبی مراقبت کرد، زیرا که آسیب دیدن آن باعث هزینه بری می شود. مرکز تعمیرات موبایل ما خدمات تعویض ال سی دی موبایل اصفهان شما را با کیفیت عالی و با هزینه مناسب ارائه می دهد که یکی از اصلی ترین خدمات ما تعویض تاچ ال سی دی گوشی موبایل سامسونگ، اپل، شیائومی، هوآوی می باشد.

09132063697

عناوین اصلی مقاله:

  • تعویض ال سی دی موبایل سامسونگ، اپل، هواوی، شیائومی
  • نشانه ها و حالت های خراب شدن تاچ و ال سی دی
  • اجزا صفحه نمایش گوشی موبایل
  • معرفی انواع مدل ها و کیفیت های تاچ ال سی موجود در بازار
  • هزینه تعویض تاچ ال سی دی موبایل
  • مدت زمان مورد نیاز برای تعویض تاچ و ال سی دی

تعویض تاچ و ال سی دی گوشی موبایل در اصفهان

اصلی ترین علت های خرابی و شکستن تاچ ال سی دی گوشی های هوشمند ضربه خوردن و آب خوردگی می باشد؛ به علت اینکه تاچ و ال سی دی هر گوشی جزء قطعات اصلی گوشی محسوب می شود هزینه تعویض آن هم نسبتاً زیاد است و اگر شما هم دچار این مشکل شده اید متاسفانه برای تعویض ال سی دی موبایل خود باید هزینه نسبتا سنگینی را پرداخت کنید؛ لازم به ذکر است که قیمت تعویض تاچ و ال سی دی ها بستگی به برند و مدل گوشی دارد و نسبت به دیگر مدل ها متفاوت است، تعویض تاچ ال سی دی موبایل برای هر مدل باید هزینه متفاوت پرداخت شود. *مرکز تعمیرات موبایل اصفهان ما برای تعویض ال سی دی گوشی موبایل شما از قطعات کاملا اصلی و اورجینال شرکتی استفاده میکنیم تا گوشی موبایل شما همواره مانند قبل با همان کیفیت تصویر اماده استفاده شود.

09132063697

تعویض ال سی دی موبایل سامسونگ اصفهان

تعویض ال سی دی موبایل سامسونگ تولید تاچ ال سی دی موبایل به دلیل استفاده از فناوری پرس و ترکیب صفحات مختلف با یکدیگر یکی از گرانترین قطعات هر گوشی موبایل می‌باشد همچنین وظیفه تاچ گوشی موبایل انتقال اطلاعات بین مخاطب و پردازنده گوشی می‌باشد. ال سی دی دقیقا زیر صفحه تاچ قرار دارد. هزینه تعویض تاچ ال سی دی برای گوشی های موبایل مدل سامسونگ هزینه ای بین 500 هزار تومان تا 2 میلیون تومان برای گوشی های رده میانی دارد و همچنین برای گوش های پرچمدار و گرانقیمت هزینه بالاتری دارد زیرا کیفیت تاچ و ال سی های سامسونگ فوق العاده بالاس و به همین صورت قیمت بالایی را در بر می‌گیرد. ما در مرکز تعمیرات موبایل خود با توجه به قیمت های بالای تعویض ال سی دی گوشی برای مدل های سامسونگ همواره بررسی می‌کنیم آیا با تعمیر آن میتوان مشکل را حل کرد تا ارزان تمام شود یا باید به کل تعویض شود به شما راهنمای می‌کنیم.

 

تعویض ال سی دی آیفون اصفهان

گوشی های موبایل اپل از ساختار و ظرافت بالایی و همچنین از حساسیت بالایی برخوردارند و در همچنین باید به خوبی از آن ها در برابر اتفاقات احتمالی نگهداریی کرد، از مزیت های خوب گوشی های مدل اپل قابلیت تعمیر پذیری آنها در هنگام خرابی ال سی دی موبایل اپل میباشد. دو حالت تعمیر یا تعویض تاچ ال سی دی موبایل اپل در تعمیرات موبایل انحام می‌شود. در حالت اول اگر ال سی دی آیفون طوری شکسته است که صفحه آن روشن نمی‌شود یا ممکن است به درستی کار نکند در اینصورت باید برای تعویض ال س دی موبایل اپل خود اقدام کنید. هزینه بالا و سخت بودن تعویض بخش های مختلف گوشی اپل در این قیمت گذاری اثرگذار است. در حالت دوم فقط گلس روی ال سی دی موبایل اپل عوض می‌شود. تعویض گلس تنها در صورتی انجام می‌گیرد که خساراتی به فریم داخای و اصلی وارد نشود. هزینه تعویض گلس گوشی موبایل اپل هزینه کمتری نسبت به تعویض کلی آن دارد. در تعمیرات موبایل ما توسط متخصصان امر با بررسی دقیق میزان شدت خرابی و تعویض پذیری یا تعمیر آن را بررسی و به اطلاع شما می‌رسانیم.

بیشتر بخوانید: تعمیر آیفون اپل اصفهان

تعویض تاچ گوشی موبایل

تعویض ال سی دی موبایل شیائومی اصفهان

تعویض ال سی دی موبایل شیائومی شیائومی یکی از برندهای جوان و در عین حال هوشمند در دنیای گوشی های موبایل می‌باشد. در صورتی که مشکلاتی مانند شکستگی، لکه سیاه با قابلیت پیشروی همه روزه، کند کار کردن یا دیر عمل کردن تاج گوشی شیائومی میتواند نشان از خرابی تاچ ال سی دی موبایل شیائومی داشته باشد. همچنین اگر قصد تعویض تاچ و ال سی دی گوشی شیائومی خود را دارید حتما به مراکز معتبر تعمیرات موبایل مرجعه کنید زیرا که قطعات شیائومی تنوع بسیار زیادی دارد و همچنین پیدا کردن قطعات اصلی نیز کارز دشواری است، مرکز تعمیرات موبایل ما (هلو فون) از قطعات کاملا اصلی در تعویض ال سی دی موبایل شما استفاده میکند. هزینه تعویض تاچ گوشی موبایل شیائومی نسبت به دیگر مدل های گوشی ارزان و اقتصادی تر می‌باشد. بررسی میزان نیاز به تعویض ال سی دی تنها با متخصصان تعمیرات گوشی به صورت دقیق مشخص می شود. بررسی دقیق عواملی مانند میزان آب خوردگی، نصب نرم افزاری و استفاده از گوشی و بررسی میزان شدت ضربه وارده و عملکرد ال سی دی موبایل شیائومی از فاکتورهای اصلی تعویض آن توسط مرکز تعمیرات موبایل ما می‌باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل شیائومی اصفهان

تعویض ال سی دی موبایل هواوی اصفهان

گوشی های موبایل شرکت هواوی نیز بصرفه و با کیفیت هستند، همچین با وجود تحریم های جدیدی که برای این شرکت گذاشته شده همپنان محبوبیت و طرفدارن خود را دارد، عملکرد این گوشی در خدمات مخابراتی بهتر از مدل های دیگر می باشد. آسیب دیدگی و نیاز به تعویض ال سی دی موبایل هوآوی نیاز به بررسی عوامل مختلف دارد. وارد آمدن ضربه، نفوذ آب، وجود اتصالات داخلی، کند کار کردن ال سی دی و غیره موبایل هوآوی باشد که نیاز است توسط متخصصان تعمیرات موبایل بررسی و نسبت به تعویض ال سی دی موبایل هوآوی اقدام شود. میزان شدت ضربه وارده و خرابی صفحات ال سی دی توسط دستگاه های پیشرفته و زیر نظر تکنسین های تعمیرات موبایل با دقت بیشتری انجام می شود تا مشخص شود آیا نیاز به تعویض دارد یا تعمیر، تا رضایت شما مشتریان عزیز را تامین کنیم.

 

نشانه ها و حالت های خراب شدن تاچ ال سی دی گوشی موبایل

حالت اول: گوشی موبایل روشن است اما ال سی دی سیاه است و تصویر ندارد

تعویض ال سی دی سیاه شده گوشی موبایل - تعویض تاچ ال سی دی موبایل

اگر این مورد برای شما پیش آمده باید بدانید که در اصل ال سی دی گوشی شما سوخته و یا پیکسل های آن سوخته که دلایل آن هم می‌تواند ضربه خوردن و یا فشار به گوشی وارد شده و در برخی موارد نفوذ آب به داخل گوشی می‌تواند پیکسل های اصلی را بسوزاند در این حالت تنها راه حل برای رفع مشکل تعویض کامل تاچ و ال سی دی می باشد.

حالت دوم: ال سی دی تصویر دارد و روشن است اما تاچ(لمس) آن کار نمی کند.

تعویض تاچ و ال سی دی گوشی موبایل در هلو فون

برخی از موارد ضربه وارد شده به گوشی آسیبی به ال سی دی نمی زند و تصویر گوشی به صورت کامل بالا می آید ولی تاچ گوشی(لمس گوشی) کار نمیکند، که در این حالت تاچ گوشی دچار مشکل شده و به اصطلاح گوشی دیجیتایزر شده است، که در این موارد هم باید تاچ و ال سی دی به صورت کامل تعویض شود، زیرا تعویض تاچ به تنهایی امکان پذیر نیست.

حالت سوم: قسمتی از ال سی دی گوشی رنگ پخش کرده یا قسمتی از آن سیاه شده است.

تعویض ال سی دی رنگ پخش شده - تعویض تاچ و ال سی دی گوشی

در بعضی مواقع شدت ضربه وارد شده به گوشی کم است و به حدی نیست که ال سی دی گوشی کاملا ضربه ببیند و باعث سوختن کامل ال سی دی شود، در این حالت هم باید تاچ و ال سی دی به صورت کامل تعویض گردد زیرا تعمیر ال سی دی که سیاه شده امکان پذیر نیست.

حالت چهارم: روی صفحه نمایش آثاری از شکستگی وجود دارد اما تاچ و ال سی دی آن کار می کند.

تعویض صفحه نمایش شکسته - تعویض ال سی دی گلس شکسته

بر روی صفحه نمایش تمامی مدل های گوشی موبایل توسط کارخانه گلس ال سی دی قرار گرفته است که به صورت پرس شده می باشد و به منظور جلوگیری از ضربات احتمالی روی ال سی دی پرس میشود در بعضی مواقع ضربه وارد شده به تاچ و ال سی دی زیاد نبوده و به صورتی است که فقط گلس روی ال سی دی شکسته و تاچ به صورت کامل کار می کند و ال سی دی نیز رنگ پخش نکرده و سالم است، اگر این حالت برای صفحه نمایش گوشی موبایل تان پیش آمده میتوانید با هزینه کم گلس ال سی دی گوشی تان را تعویض کنید و همانند قبل از آن استفاده کنید. (توجه داشته باشید که منظور از گلس ال سی دی گلس ضد خش ایی که توسط فروشگاه های لوازم جانبی بر روی گوشی شما نصب می کنند نیست و این گلس روی تاچ گوشی شما توسط کارخانه پرس شده است و اکثراً هم به صورت گوریلا گلس میباشد)

در نظر داشته باشید که ما چهار مورد از اصلی ترین نشانه های تاچ و ال سی دی خراب را بیان کردیم که امکان دارد در هر تلفن همراهی اتفاق بیوفتد. بیشتر بخوانید: تعویض باتری موبایل اصفهان

هزینه تعویض تاچ ال سی دی گوشی موبایل

طبق صحبت هایی که در بالا گفته شد، تاچ و ال سی دی جزو قطعات اصلی گوشی به حساب می آید و هزینه تعویض آن نسبتاً زیاد است هزینه ال سی دی هم بستگی به مدل و برند گوشی دارد و کیفیت ال سی دی نیز در قیمت آن تاثیر زیادی دارد.

اجزای صفحه نمایش گوشی موبایل

عموما صفحه نمایش گوشی ها شامل ۴ قسمت است (برای درک بهتر این موضوع در تصویر زیر کاملاً نشان دادیم)

تعویض ال سی دی موبایل در هلوفون
  1. قسمت اول: گلس ال سی دی صفحه نمایش شما می باشد که برای محافظت از ال سی دی و تاچ می باشد، (دقت داشته باشید که گلس ال سی دی با گلس ضد خش ای که شما در حین خرید گوشی توسط فروشگاهای لوازم جانبی بر روی گوشی نصب می شوند متفاوت است) این گلس توسط شرکت سازنده گوشی بر روی ال سی دی شما پرس می شود، گلس ال سی دی یک شیشه مقاوم است و وظیفه اصلی آن محافظت از تاچ و ال سی دی در ضربات احتمالی (ضربات نسبتا کم) است. در مواقعی که صفحه نمایش گوشی موبایل شما ضربه خورده است و تاچ و ال سی دی گوشی کاملا سالم است و به خوبی کار می کند و تنها شیشه آن شکسته است می‌توان با تعویض گلس ال سی دی و با هزینه کمتر از تعویض تاچ و ال سی دی آن را تعمیر و همانند روز اول قابل استفاده کرد.
  2. قسمت دوم: فریم ال سی دی می باشد که همانند قابی برای ال سی دی می باشد که در زیر ال سی دی وجود دارد و ال سی دی روی آن گذاشته می‌شود.
  3. قسمت سوم: تاچ گوشی موبایل یا همان لمس گوشی وجود دارد که به صورتی است که طبق دستوری که کاربر می دهد عمل می کند، اگر در اثر ضربه خوردن تاچ گوشی از کار افتاده است احتمالاً قطعه تاچ گوشی به مشکل برخورده است.
  4. قسمت چهارم: در صفحه نمایش گوشی های موبایل ال سی دی می باشد که از نظر فیزیکی زیر تاچ گوشی قرار می گیرد و رنگ و تصویر و تمامی محتواهای موجود را به ما ارائه می دهد، اگر در اثر ضربه صفحه نمایش گوشی سیاه شد و دیگر تصویر گوشی روشن نشد در اصل ال سی دی گوشی شما سوخته و باید به صورت صورت کامل تعویض گردد.

بیشتر بخوانید: تعمیر ال سی دی اصفهان ، تعویض گلس ال سی دی اصفهان

شماره تماس جهت درخواست و مشاور تعمیرات موبایل

09132063697 شیروانی

تعویض تاچ ال سی دی موبایل چقدر زمان نیاز دارد؟

تعویض ال سی دی اورجینال حدودا یک الی دو ساعت زمان نیاز دارد، همچنین شما میتوانید برای درخواست تعویض ال سی دی اورجینال شرکتی با شماره 09132063697 تماس بگیرید.

چگونه به مرکز تعمیرات موبایل شما اعتماد کنم؟

مرکز تعمیرات موبایل ما دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت، معدن، تجارت میباشد و همچنین با سابقه چند ساله در زمینه تعمیرات موبایل همواره در پی رضایت شما مشتریان عزیز میباشد، همچنین میتوانید در بخش نظرات سطح تعمیرات ما را چک کنید. برای درخواست تعویض ال سی دی اورجینال در اصفهان به صفحه تعویض ال سی دی موبایل اصفهان مراجعه کنید.

Our Score

Recent search terms:

7 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up
برای تماس کلیک کنید..